Gerçek Psişik Okumalar – Medyumlar Neden Farklı Şeyler Söylüyor? Şaşkınım

Gerçek medyum burak bir psişik okumaya sahip olmak aslında son derece zor olabilir. Aslında pek çok psişik mekan var – psişik izler, psişik web siteleri, kitapçılar, çingene psişik evleri vb., Psişik muayene yaptırabileceğiniz. Ayrıca, profesyonel olabilecek sayısız okuma türü keşfedeceksiniz. Aslında durugörü var, tarot kartı okuyucular var; runelerden veya çay yapraklarından geçen medyumlar bulabilirsiniz; veya numeroloji ve astroloji gibi bir okuma yapmak için diğer kaynakları kullanan psişikler.

Psişik Uygulamalar

Bir psişik uygulamaları kullanarak çalışıp çalışmadığını muhtemelen düşünüyor olabilirsiniz, bu onların psişik görünmediği veya yetenekleri azaldığı anlamına mı geliyor? Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Uygulamaları kullanan medyumlar açıkça psişik veya ruhsal olarak yetenekli olabilir. Gerçek şu ki, bu potansiyel sırasında oldukça güçlü olabilirler. Bir erkek veya kadın, normalde gizlenebilecek gerçeklere erişmek için daha büyük seküler olmayan hediyeler uyguladığında, araçları kullanmayı seçmeleri, potansiyellerini en azından azaltmaz ve gerçekte kesinlikle güçlü olacaktır. onlara yardım edin.

Çalıştıkları için alet kullanan birçok insan bulabilirsiniz. Bazen, pişmemiş psişik beceriye sahip profesyonel bir psişik olmak isteyen biri, Tarot Oyun kartlarını araştırarak işe başlayacaktır. Zamanın ve eğitimin ardından, Tarot ile başlayan biri, yeteneklerini, profesyonel bir miktarla size uzmanlıklarını sunabilecekleri noktaya kadar sürekli olarak geliştirebilir. Psişik olmayı öğrenmek (veya ben psişik manevi danışman olmayı tercih ederim), tarot oyun kartlarının anlamlarını keşfetmekten veya diğer eski ekipmanı araştırmaktan çok daha fazlasını gerektirir. Sadece bir soru için değil, aynı zamanda ruhsal olarak yetenekli olduğunuz için de güvenilir bir çalışma deneyimi sağlamak için bir hediyeye sahip olmalısınız. Tarot, eski bir kehanet aracıdır. Bu kehanet anlamına gelen standart bir sözlük, inanılmaz derecede doğru sonuçlarla “gelecekteki öngörülebilir olayları tahmin etme veya gizli bilgileri keşfetme girişiminde bulunma” sonucudur – ve bu aynı zamanda psişik potansiyelin yeteneğine ve derecesine dayanmaktadır. .

Bu nedenle, bir psişik aletlere ihtiyaç duysun ya da olmasın, daha öncesini, şimdiki zamanı ya da yaklaşmakta olanı tanrılamasına bakılmaksızın bir endişe olmamalıdır. Gerçekten endişe duyulması gereken şey, ilk etapta otantik ve etik bir sezgisel ile ilgilenip ilgilenmediğinizdir. Kendini aptal yerine koyma. Bugün gerçek psişik yeteneklere sahip olabilecek, hiç vicdan azabı duymayan ve sizi emirlerine sokmak ve tüm paranızı çalmak için size bazı şeyler söyleyebilecek insanlar bulacaksınız. Yetenekli belirli bir kişinin, laik olmayan bir armağan olması nedeniyle, ilahi veya kutsanmış bir kökene sahip olması nedeniyle zorunlu olarak olduğuna inanmayacak veya kendisini tipik olarak tutmayacaktır. Gerçekten değerli ve doğrulanabilir bir uzmanlığa sahip olan biri tarafından yönlendirilmeniz dışında, oldukça anlayışlı ve asla bu kadar güvenmemelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *